Підведення підсумків творчого конкурсу РНСУ «Єдина родина»

865

15 і 17 січня 2018 року відбулися засідання журі творчого конкурсу РНСУ «Єдина родина».

Склад журі цьогорічного конкурсу:

  1. Аванесян Ашот Дадікоєвич
  2. Авраменко Олександр Андрійович
  3. Братчик Сергій Борисович
  4. Дем’янчук Дар’я Юріївна
  5. Джангутінов Марик Олегович
  6. Залогіна Весела Іванівна
  7. Коваленко-Шнайдер Людмила Федорівна
  8. Костенко Зінаїда Миколаївна
  9. Михайловська Ліана Леонідівна
  10. Пуханова Лариса Володимирівна
  11. Ходаківський Володимир Дмитрович

До складу журі конкурсу входили члени Ради Національних спільнот України та члени редколегії газети «Національний діалог», а також представники від Міністерства культури України.

Започаткований лише минулого року творчий конкурс РНСУ «Єдина родина», об’єднав понад три тисячі україномовних літераторів з Донеччини, Луганщини, Запорізького краю, Харківщини та Дніпровщини. До того ж, значна частина робіт надійшла на конкурс з окупованих територій. Велика кількість конкурсантів не залишає сумніву в тому, що схід України насичений талановитими україномовними митцями.

Усі роботи, які надсилалися в електронному вигляді на електронну адресу: konkurs-RNSU@ukr.net, із зазначенням інформації про автора (прізвище, ім’я, по батькові, вік, місце проживання, рід занять), були розглянуті журі.

Журі конкурсу не розглядало роботи:

1) відправлені або подані після закінчення встановленого терміну;

2) такі, що не відповідають вимогам та умовам конкурсу.

Конкурс зібрав велику кількість учасників й об’єднав навколо себе мистецькі таланти професіоналів та аматорів з різних куточків усієї України.

Організатори конкурсу – Рада національних спільнот України.

Метою конкурсу організатори називають гармонізацію міжетнічних стосунків братніх народів у складі єдиної української нації.

Визначення переможців творчого конкурсу РНСУ «Єдина родина» відбулося під час засідання журі конкурсу на основі середнього арифметичного сумарних оцінок членів журі.

Підсумки конкурсу оформлюються Протоколом засідання журі, який містить оцінку конкурсних проектів та рекомендації щодо їх використання, обґрунтування прийнятого рішення або причин відхилення конкурсних проектів від розгляду та інші міркування. Протокол підписує голова та секретар журі конкурсу.

По сумі набраних балів були визначені Переможці в кожній номінації:

  • НАЙКРАЩИЙ ПЛАКАТ

1 місце — Гвоздік Анастасія Віталіївна, 11 років, м. Тростянець, Сумська область, назва роботи: «Ми єдині»;

2 місце — Хомуха Вероніка, 11 років, Кривий Ріг, Дніпропетровська область;

3 місце -Горюк Серафима Василівна, 15 років, м. Почаїв, Тернопільська область.

  • НАЙКРАЩА ФОТОГРАФІЯ

1 місце — Калашнікова Юлія Анатоліївна, 43 роки, м. Сторожинець, Чернівецька область;

2 місце — Гинова Вікторія Романівна, 16 років, м. Запоріжжя;

3 місце — Кубишенко Ірина Вікторівна, 34 роки, с. Долинівка,  Білгород-Дністровський  р-н, Одеська  область.

  • НАЙКРАЩИЙ ВІРШ
  •  

1 місце — Каплієнко Алла Юріївна, 33 роки, м. Київ, назва роботи: «Коли ми єдині…»;

2 місце — Потієнко Антоніна Олександрівна, 17 років, м. Кропивницький, присвячується всім Матерям полеглих Синів у війні;

3 місце — Кулєшова Людмила Григорівна, 65 років, м. Київ, назва роботи: «Єдина Родина».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ! 

Просимо переможців зв’язатися з Секретарітом Ради для надання інформації щодо отримання нагород:

+ 38(044)227-98-65

+ 38(093)045-20-36

+ 38(050)784-03-38

0-800-752-012 – ГАРЯЧА ЛІНІЯ

e-mail: radaspilnot@ukr.net